Autorskie programy Terapeutyczne

Oferujemy 3 autorskie programy terapeutyczne prowadzone przez doświadczonego psychologa – specjalność kliniczna i osobowości, neuropsychologiczna. Psychoonkologa, psychotraumatologa,  psychologa sądowego, terapeutę wartości i sensu życia – Panią Beatę Olesiak.

1.Program  "Cztery łyki herbaty" ©

Odświeżając ciało rozluźniamy mięśnie, wyrównujemy oddech, otaczamy się przyjemnymi zapachami  natury.  „Ładujemy akumulatory” na chwilę, często chaotycznie szukając uniwersalnego sposobu na szybkie pozbycie się stresu. Tymczasem psyche, która ,,daje się ugłaskać”  na chwilę, a ,,spuszczone powietrze z balonika” służy przez chwilę, dając ułudę poprawy.

Jak zatem nauczyć się, żeby poradzić sobie w sytuacji kryzysowej i to na dłużej niż przypadek 🙂 Jednym słowem w naszej grze terapeutycznej, przyjrzymy się naszym korzeniom, często poskręcanym, czasami  przerwanym ale wciąż wpływającym na nasze życie. Bo z nich czerpiemy soki, nie zawsze życiodajne.

Rozprawimy się z tym, co nam przeszkadza, szkodzi. Pozbędziemy się ciężaru, poczucia przytłoczenia, przyjrzymy się nawykom, którym najchętniej powiedzielibyście ,,znikajcie”.
A wszystko pod kontrolą psychologa – terapeuty, która zadba o emocjonalne bezpieczeństwo uczestników. 

2.Program terapeutyczny przeciwdziałający - wypaleniu zawodowemu krótki i intensywny program jak esencja naparu miętowego ©

Spotkanie przewiduje: test badający wypalenie i odporność psychiczną, przepracowanie mechanizmu stresu, profilaktyka zdrowia ćwiczenia relaksacyjne indywidualne lub/i  grupowe (mindfulness, ćwiczenia oddechowe)

3.Program terapeutyczny przeciwdziałający uzależnieniom od komputera/telefonu - rozgrzewający jak herbata lipowa ©

Metodą 6 kapelusz przyjrzymy się umiejętnościom interpersonalnym zwłaszcza zdolnościom komunikacyjnym (jak rozmawiać bez oceniania, oskarżania, krytykowania). 

Odpowiemy na pytania: czy mówić o emocjach i jak budować i wzmacniać system wartości (test).

Zajmiemy się analizą postaw predysponujących do tworzenia negatywnego obrazu siebie, postawy izolacji, niskiej samooceny, praca nad przekonaniami, niechcianymi nawykami.

Ustalimy sygnały ostrzegawcze (czerwone flagi).

Popracujemy nad modyfikacją zachowań w kierunku zdrowego stylu życia

Odzyskaj spokój ducha w towarzystwie natury

W momencie rezerwacji popieramy przedpłatę w wysokości 30 % ceny, płatną do 7 dni na wskazany rachunek bankowy. W terminie 7 dni przed przyjazdem pobieramy dalsze 70% ceny programu. W celach organizacyjnych rezerwacji programu należy dokonać 2 tygodnie przed przyjazdem. Cały program wraz z pobytem realizujemy w miesiącach posezonowych ( kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, październik) Dodatkowo istnieje możliwość umówienia się z psychologiem we własnym zakresie. Programy mogą być łączone.

2000 zł/osoba, minimum 4 osoby

Pakiet 4 dniowego pobytu dla maksymalnie 6 osób

„Wypoczynek w zgodzie z naturą”

Kontakt

Bądź na bieżąco

© 2024 Osada nad Babieńskim Potockiem, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonawca: